ÜRÜN KATEGORİLERİ

KÖPRÜLÜLER GÜMRÜKLEME TURİZM SAN. ve TİC. LTD ŞTİ

Başlangıçta, 1991 yılında bir gümrükleme şirketi olarak kurulmasına karşın, yeni gümrük yasasındaki değişiklik nedeniyle bu faaliyetini durdurarak, sektör değişikliği yapmış ve 2003 yılından itibaren de Kozmetik sektöründe faaliyetine devam etmeye başlamıştır.

İlk yıllarda Erol Köprülüler ve Ayşe Bengü Köprülüler' in yönetimindeki çalışmalar, sektördeki tanınma ve konsept belirleme adına çok yararlı olmuştur. Ancak 2008 yılından itibaren Cem Köprülüler' in aramıza katılımı ile çalışmalarımız büyük bir ivme kazanarak ülke geneline ve hatta ülke dışına ulaşmıştır. 2018 yılında İstanbul Merkez Şubesinin yanı sıra Bodrum Şubesi de faaliyete geçirilerek Ege ve Akdeniz bölgesi için daha yakın plan çalışma ve bölge kontrolu sağlanmıştır. Ancak pandemi koşullarına bağlı olarak oluşan şartlardan dolayı Bodrum Şubemiz Home Office olarak devam etmektedir.

EROL KÖPRÜLÜLER : 1939 İstanbul doğumlu, İlk, Orta, Lise ve yüksek öğrenimini İstanbul da tamamladıktan sonra 1961 yılında vatani görevini tamamlamış ve Gümrük Müşavirliği mesleğine (A) karnesi sahibi olarak başlamıştır. 2005 yılına kadar, başta otomotiv ve inşaat sektörü olmak üzere çeşitli sektörlere Gümrükleme ve lojistik hizmetleri verdikten sonra Gümrük Yasasındaki değişiklik sonucu, şirket bazında bu faaliyetlerine son vererek sektör değişikliği yapmıştır. Bu durumda yeni yapılanmada yönetici olarak iş hayatına devam etmektedir.

AYŞE BENGÜ KÖPRÜLÜLER : İstanbul doğumlu, İlk, Orta, Lise ve yüksek öğrenimini İstanbul da tamamlamıştır. 1967 yılında tanınmış bir otomotiv şirketinde yönetim kurulu asistanlığı görevini 2001 yılına kadar devam ettirmiştir. Bu yıldan sonra, kurucu ortağı olduğu Köprülüler şirketine geçerek bu günkü faaliyetlerimizin ilk adımlarının atılmasında etkin çalışmalar yapmış ve gelişmekte olan şirketimizin yönetici kadrosunda bu gün de iş hayatına devam etmektedir.

CEM KÖPRÜLÜLER : 1970 İstanbul doğumlu, İlk, Orta ve Lise öğrenimini İstanbul da tamamladıktan sonra İTÜ Makina fakültesinden mezun olmuştur. Mezuniyet sonrası 1992 yılında, dil geliştirme ve yüksek lisans yapmak üzere ABD'ye gitmiş bir yıl NJ Rutgers üniversitesinde İngilizce eğitimi almıştır. Takiben NY Pace üniversitesinde yüksek lisansını Double Major yaparak tamamlamıştır. Medikal alanda çalışma hayatına NJ'de başlamış ve Bayer, Novartis, Pfizer, Wyeth, Merck gibi Fortune 100 farma şirketlerine hizmet veren bir organizasyonda uzun yıllar görev yapmıştır. 2007 yılında, ABD'de görev yaptığı organizasyonun Türkiye Şubesine grup müdürü olarak gelmiş ve görev yapmıştır. 2008 yılında, desteğini hiçbir zaman eksik etmediği aile şirketi Köprülüler Limited'e iş geliştirme direktörü olarak katılmıştır. Şu anda aktif olarak hem iş geliştirme ve hem de ürün geliştirme alanlarında üstün bir performansla görev yapmaktadır.

MURAT PAMUKÇU : İstanbul doğumlu, kimya mühendisi. Ürün geliştime ve üretim sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

ERHAN KULA : İstanbul doğumlu. İdari ve Lojistik Operasyon sorumlusu ve Müşteri Temsilcisi olarak görev yapmaktadır.

SEVİNÇ KAYA : İstanbul doğumlu. İdari ve Lojistik Operasyon sorumlusu ve Müşteri Temsilcisi olarak görev yapmaktadır.