ÜRÜN KATEGORİLERİ

OPTIMUM

Optimum profesyonel yaklaşımı  ile, terapistlerin dil, misafirperverlik yönetimi, ve terapi bazlı eksiklerini kapatmak amacıyla çalışanlara eğitimler verir. Bu eğitimlerin verilmesindeki amaç, SPA merkezlerinin misafirlerine daha iyi hizmet sunabilecek elemanlarla çalışmasıdır. Optimum verimliliği arttırmak amacıyla, ayni zamanda eğitim almış resepsiyonist, terapist  ve satış elemanlarını da SPA merkezlerinde konuşlandırır.

Optimum şu anda Cem Köprülüler başkanlığında ilerlemektedir. Cem Köprülüler, New York Pace Üniversite’sinden uluslararası işletme, ve satış/pazarlama yönetimi alanlarinda çift yüksek ihtisas sahibidir. Yaklaşık 15 yıllık ABD yaşantısında, Pfizer, Merck, Wyeth, Johnson & Johnson, Novartis gibi Fortune 100 firmalarına hizmet vermiştir. Cem halen Optimum’un kardeş şirketi olan ve yaklaşık 1000 civarı, Türkiye’nin elit SPA merkezi ile çalışmakta olan Köprülüler Limited, KPR ve Pamsy markası için yeni SPA bakımları ve ritüelleri yaratmaya devam etmektedir. Cem Türkçe ve İngilizce’yi çok akıcı bir şekilde konuşmasının yanı sıra, iyi derecede İspanyolca, orta seviyede Fransızca ve az derecede de İtalyanca konuşmaktadır.

Optimum’un bugüne kadar hizmet verdiği organizasyonlar Marriott Courtyard İkitelli, Polat Renaissance Yeşilköy ve Erzurum, Casa Costa Bodrum ve Dedeman Bostancı olarak isimlendirilebilir.

 

Optimum’un yaptığı çalışmalarindaki hedeflerinden bir tanesi fitness ve SPA merkezlerinin verimini maksimize etmektedir. Optimum fitness ve SPA merkezlerini ayrı  üniteler olarak değil, fakat birbirlerini tamamlayıcı unsurlara sahip merkezler olarak düşünmektedir. Optimum ayrıca, otel misafirlerine gösterilecek yüksek misafirperverliğin SPA kullanım oranlarına pozitif etkisi olacağına da inanmaktadir.   


Telefon : +90 212 249 6830 | +90 212 251 0455
Faks     : +90 212 245 4956