ÜRÜN KATEGORİLERİ

ÖDEME VE TESLİMAT


Ödeme ve Teslimat:
- Banka havalesi ile yapılmaktadır.

Sipariş Bedeli İadesi:
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; yedi iş günü içerisinde ürün bedeli hesabınıza iade edilir.. Ancak, banka hesap bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

Teslimat:
• Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri en geç üç iş günü içinde kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi sipariş aşamasında belirtilir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

• Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde, tarafınıza ulaşılabilecek yerin adresini teslimat adresi olarak eksiksiz bildiriniz.

• Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.

• Gönderiler  Yurtiçi Kargo ile gönderilebilir. Bu şirketle anlaşma yapılmış olup fiyat optimizasyonu sağlanmıştır. Siparişleriniz onaylandıktan sonra istisnai durumlar dışında en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Kargo şirketinin sebep olduğu gecikmelerden şirketimiz sorumlu değildir.

• Kargo ücreti alıcıya aittir. İstanbul içinde talep edildiği takdirde, ürünler merkez ofisten teslim alınabilir.

• Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Ödeme Takibi:
Banka havalesi ile ödeme yapıldığında, sipariş veren isim ile havale yapılan hesap isminin uyuşması gerekmektedir. Başka hesaptan ödeme yapıldığında, hangi siparişe ait olduğu belirtilmeyen ödemeler, askıda kalabilir. Bu gibi durumlarda müşteri temsilcisi ile görüşülerek sorunun çözülmesi gereklidir.

Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@koprululer.com . mail adresine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Ürünlerin Muhafazası:
Ürünleri normal sıcaklıkta muhafaza ediniz. Güneş altında, rutubetli ortamlarda bekletilen ürünlerin raf ömrü kısalır ve/veya istenilen verim alınamaz. Normal depolama ve muhafaza koşullarında ürünlerimizin raf ömrü iki yıldır.